139 kusů různých druhů kondomů a 21 kusů lubrikačního gelu s příchutí jahoda. Pár zlodějů, po kterém pátrá hradecká policie asi očekává něco velkého.  V jednom z tamních obchodních domů totiž pobrali toto neuvěřitelné množství sexuálních pomůcek, za které zapomněli zaplatit.

"Vše uložil do přinesené sportovní tašky a oba prošli pokladní zónou bez zaplacení," uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová s tím, že krádeží zloději způsobili škodu téměř 15 a půl tisíce korun.

"K popisu ženy můžeme uvést, že má červené vlasy a na sobě měla tmavé oblečení. Muž byl v modré mikině s výrazným lemem se žlutým proužkem a bílým nápisem na zádech a v modrých riflích. Oba jsou štíhlé postavy ve věku okolo 25 let," dodala za policii Kormošová. Zároveň kriminalisté prosí veřejnost o pomoc s identifikací obou osob.

Pokud by ukradené zboží hodlali použít pro vlastní potřebu, má policie na pátrání zřejmě dost času. Pravděpodobnější však je, že lup poslouží k pokoutnému přeprodeji a vlastnímu finančnímu obohacení loupící dvojice.