Nenechte si ujít trochu drsnější zábavu. Soutěžte o lístky na Galavečer bojovníků

V Kongresovém sále AFI Paláce v Pardubicích se uskuteční 5. Galavečer bojovníků. Celá akce odstartuje v sobotu 6. prosince od 19 hodin. Fanoušci se mohou těšit na ostré zápasy v thajském boxu a v K1. Mezi účastníky budou ženy, muži i děti. Návštěvníci se mohou těšit na česko-polský duel. Kdo z borců bude mít tvrdší lokty a ostřejší kopy, se uvidí až přímo na místě. Jste fanoušky této drsné zábavy, kde se kosti lámou v kole? Potom si rozhodně nenechejte ujít jedinečnou možnost si zasoutěžit s Pardubickým deníkem o dvě vstupenky.

Kubánské rytmy se vracejí do Hany. Přijďte si v sobotu posedět i zatancovat

Temperamentní kubánská a latinsko-americká hudba, to je styl, který v sobotu večer v Pardubicích předvede kapela Caribe. Caribe je mezinárodní kapela zaměřená na hudbu Latinské Ameriky a Kuby. Hudební jádro skupiny tvoří Ivar a Felix Aquirre z Bolívie. Kapela koncertuje u nás i v zahraničí, v roce 2003 získala od Prague latin awards titul Salsakapela roku. Mezi akce, kde vystupuje, patří i Febiofest, after party Českého lva, tradičně pořádá koncerty v Lucerna music baru. Pardubický koncert začne v devět hodin v Cubana Baru Hany. Chcete je vidět a neplatit ani korunu?

Pozvání na zámeckou zabijačku nelze odmítnout. Hrajte a najezte se zdarma!

Prdelačka, pečený prejt, jitrnice, jelita ani gulášek nebude chybět. Kde? No přece v zámecké restauraci v Cholticích! Tam se totiž až do neděle budou konat tradiční zabijačkové hody. Až do 7. prosince si tak každý návštěvník bude moct pochutnat na specialitách z českého pašíka.
„Veškeré výrobky připravujeme podle receptů řeznického mistra s poctivým přístupem a respektem k surovinám a tradičním výrobním postupům," uvedl majitel restaurace Josef Raba a slíbil, že domácí kysané zelí ze zámeckého sklepa, čerstvý pečený chléb a křen ostrý jako břitva budou o víkendu samozřejmostí. Chtěli byste pravou českou zabijačku také zažít?

Vypsaná fiXa díky turné opět v San Piegu. Předskokanem bude Vypsaná fiXa

Vypsaná fiXa se díky turné vrací domů. Zahraje v pátek od osmi večer v ABC klubu v Pardubicích. Už samotný název turné Před náma hrajeme my má trochu skrytý význam, protože jako předkapela Vypsané fiXy na všech dvaceti koncertech vystoupí Vypsaná fiXa. A to v podobě, v jaké jí pravděpodobně málokdo slyšel. „Již mnoho let po nás mnoho našich fanoušků chce, abychom na koncertech zahráli písně z nejstarších demosnímků. Kdo chce živě slyšet písně, jako je třeba Večerníček, Argentina, Vypsanou fixou nebo Agresivní děda, má neopakovatelnou, zřejmě už opravdu poslední šanci. Cítím, že to bude velké dobrodružství," nalákal na koncert zpěvák Michal „Márdi" Mareda. Chcete toto dobrodružství také zažít?

Legendární bubeník zahraje v ABC klubu

Fandové klasického rocku, pozor! Legenda všech legend, bubeník Mike Terrana, dorazí do Pardubic. Se svou kapelou, v níž kromě něj figuruje ještě kytarista a zpěvák Fabri Kiarelli a basák Alberto Boralli, zahraje v neděli od osmi hodin večer v ABC klubu. Chcete lístky?

Vyhrajte kuchařku Ládi Hrušky!

Láďa Hruška, kuchařský experimentátor známý z televize, dorazí v pondělí 8. prosince do Pardubic. Ve čtyři hodiny odpoledne odstartuje v knihkupectví Papyrus na Palackého třídě autogramiáda k jeho knize Vaříme s Láďou Hruškou, která se už pár dní pro vpuštění do prodeje vyšplhala na nejvyšší příčky žebříčků internetových knihkupectví i kamenných prodejen. Chcete vyhrát jeho knihu, kterou pak bude podepisovat? Tak soutěžte s Deníkem!

Podmínky soutěže najdete v dnešním tištěném nebo elektronickém vydání Pardubického deníku. Uzávěrka všech soutěží je 6. prosince 2014 v 10:00 hodin!