Podzimní burza, která se zde koná poprvé, je podle pořadatele Milana Jedličky určena všem, kteří chtějí prodat či koupit vše, co je potřeba k úpravám a opravám veteránů, ale i vozidel relativně novějšího data výroby.

Jak už to na obdobných akcích bývá zvykem, na burze je prostor i pro ty, kteří nabízí kupříkladu starožitné zajímavosti nebo militárie, které se jim ještě dnes povalují ve sklepích či na půdách. „I přes nepříznivou reklamu, kterou nám kdosi udělal na internetu a v tisku, měla tradiční jarní burza velmi dobrou návštěvnost. Jak ze strany prodávajících, tak i potenciálních kupujících. Vzhledem k dobrým ohlasům na tuto burzu z obou těchto stran jsme se rozhodli uskutečnit tuto akci ještě na podzim,“ říká Milan Jedlička a dodává: „Na příští rok uvažujeme, že bychom burzu uskutečnili minimálně čtyřikrát.

Lázeňskobohdanečská burza se na koupališti koná řadu let, letos na jaře však skončila spolupráce provozovatele koupaliště s Veterán klubem Pardubice, který se se svou burzou přesunul na pardubické dostihové závodiště. Také veteránisté připravují svůj bleší trh, a to na listopad.