Bývalé zastupitelstvo se rozpadlo krátce po listopadovém zasedání. Koncem března se tak uskutečnily nové komunální volby, ve kterých pět mandátů získalo SNK Čepí a po mandátu Sdružení pro rozvoj Čepí I a II.

Novou starostkou obce se tak stala Zuzana Dvořáková (SNK Čepí). „Budu se snažit dělat vše, co bude v mých silách, vážím si vaší podpory,“ řekla po zvolení 44letá veterinářka. Místostarostou obce je Miroslav Beránek. „Po nešťastných událostech na podzim jsem dostal na začátku tohoto roku velmi zajímavou pracovní nabídku, kterou jsem se rozhodl přijmout. Nechtěl jsem odejít od rozdělané práce v zastupitelstvu obce, i dále jsem chtěl předávat své zkušenosti, které jsem získal za 12 let starostování. Nechtěl jsem ale být ani starostou, ani místostarostou. Hlasy voličů mě však přesvědčily o tom, že nemohu zklamat jejich důvěru, a tak jsem přijal kandidaturu na post neuvolněného místostarosty,“ zdůvodnil své kroky Miroslav Beránek, který ve volbách získal největší počet hlasů. „Chci se dále aktivně podílet na rozvoji obce,“ doplnil bývalý starosta.

Volbu místostarosty doprovázela kuriózní situace, kdy se Lucie Pohorelcová (Sdružení pro rozvoj Čepí I) sama navrhla jako protikandidátka. „Byli jsme domluvené s kolegyní Francovou, že jedna z nás to řekne. Nakonec jsem se navrhla sama, ale myslím, že to je jen detail,“ řekla Pohorelcová.