A právě některým z nich film výrazně hnul žlučí. Snímek natočil jako svůj debut jeden za zakladatelů hnutí Žít Brno Robin Kvapil a zaštiťuje ho jeden z nejúspěšnějších českých producentů Čestmír Kopecký, který dnes večer do letního kina také dorazí.
 
„Snažíme se našim fanouškům předložit to nejčerstvější a nejlepší, ne pouze divácky prověřené, leč několik let staré komedie, jak bývá v letních kinech zvykem, takže je skvělé, že film Všechno bude fajn uvádíme pouhé dva dny po jeho brněnské premiéře. Navíc klademe při výběru snímků velký důraz i na kvalitu a fakt, že do letního kina přijede svůj film osobně uvést jedna z největších evropských producentských hvězd, nás nesmírně těší, protože Čestmír Kopecký je skutečně persona evropského formátu. Je to velmi kreativní a všestranný člověk a může být inspirací pro mnoho mladých, kteří se buď filmem profesně zabývají, nebo je na amatérské bázi zajímá," uvedl promotér letního kina Jan Motyčka. 

Snímek Všechno bude fajn je dokumentárním a satirickým svědectvím o městě, které prochází přerodem a jehož podoba i život doznávají díky některým osobnostem velmi viditelných, takřka revolučních změn. 

„Už samotné jméno Čestmíra Kopeckého, který snímek Všechno bude fajn přijede spolu s režisérem Robinem Kvapilem do Pardubického letního kina uvést, je zárukou nezávislosti, kvality a nevšedního přístupu. Byl to totiž právě Čestmír Kopecký, který velmi výrazně zasáhl do porevoluční proměny tuzemské televizní i filmové tvorby a dal jí zcela nový směr.

Film přitom není ryze brněnský – to, co zachycuje, se totiž odehrává v lehkých modifikacích i v řadě dalších tuzemských velkých měst a najít se v něm mohou třeba i obyvatelé Pardubic," dodal Motyčka.

Promítání začíná ve 21 hodin a vstupné je zdarma.