Pardubický deník pro své čtenáře ve spolupráci se soláriem Sun City připravil další soutěž. Tentokrát se hraje o speciální osmitýdenní omlazovací kůru celého těla, nejen obličeje.

„Proti stárnutí kůže bojujeme kolagenovým ošetřením. Speciální červené světlo působí na buňky a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu. Tomuto procesu říkáme fotoomlazení,“ vysvětlil jeden z provozovatelů pardubického solária Michal Kárych.

Do soutěže se můžou přihlásit všichni čtenáři starší pětadvaceti let. Na jednoho z nich pak čeká dvouměsíční ošetření zdarma.
„Červené světlo kolagenových trubic urychluje regeneraci kožních buněk, navíc se zlepšuje vázání vlhkosti v kůži, zvyšuje se propustnost kůže, a ta je lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je vypnutější a zdravější kůže,“ informoval náš Deník Michal Kárych.

Při terapii se současně odehrává desetiminutový trénink na vestavěné vibrační desce. Funguje na principu přirozených lidských reflexů, kdy rychlým rytmickým vibračním pohybem desky dojde k protažení a následné rychlé kontrakci svalů.

Jestli chcete vyhrát speciální fotoomlazení v Sun City, odpovězte na otázku, zda je při ošetření nutné použít ochranné brýle? Odpovědi posílejte na e–mail pardubicky@denik.cz.

Nezapomeňte uvést své celé jméno, telefonní číslo (nejlépe mobil) a heslo Sun City. Uzávěrka přihlášek je v pondělí 14. února do 12 hodin.