Pondělí 27. prosince
Zhruba čtyři sta metráků převážně tříkilových kaprů prodalo Rybniční hospodářství Lázně Bohdaneč na vánoční stůl roku 2010.

Úterý 28. prosince
V pardubických Tyršových sadech byla nalezena mrtvola jedenašedesátileté ženy, bezdomovkyně umrzla. Je to třetí oběť nepříznivého počasí, v plechové garáži před Vánocemi umrzli dva bezdomovci.

Středa 29. prosince
Krajská nemocnice Pardubice k tomuto dni evidovala výpovědi 118 lékařů, což je více než třetina.

Čtvrtek 30. prosince
Vítěznou sérii Slavie v extralize na domácím ledě uťali hokejisté Pardubic, kteří v pražské O2 Areně vyhráli jasně 5:1. Hvězdou zápasu byl Martin Bartek, který dal dva góly a na jeden přihrál.

Pátek 31. prosince
Zatímco krajské město se bez oficiálního ohňostroje obešlo, pro občany Přelouče a Lázních Bohdaneč místní radnice tuto oslavu příchodu roku 2011 uspořádaly a zaplatily.

Sobota 1. ledna
Inscenací roku 2010 Východočeského divadla se podle výsledků tradiční divácké ankety stalo představení Amadeus, které režíroval Michael Tarant. Hra měla premiéru v dubnu a dosud bylo odehráno šestadvacet repríz.

Neděle 2. ledna
17 140 diváků vidělo na plochodrážním stadionu ve Svitkově extraligový hokej pod širým nebem Eaton Pardubice – Kometa Brno 4:2.