U Taxisu se totiž v neděli konaly svatební obřady hned dva. Nejprve se novomanželi stali Barbara Machová a Čeněk Brynda, vzápětí po nich svůj manželský slib po 30 letech obnovili manželé Jásenští. Role oddávající se ujala zastupitelka města Pardubic a zároveň členka představenstva Dostihového spolku Ludmila Ministrová. 

„Pro nás jako koňáky je Taxis magický pojem. Když se kdekoli řekne, že jsme se brali u Taxisu, každý vyvalí oči. Nejdřív jsme mysleli, že tu budeme jen my dva a svědci a teď už je nás pětadvacet. Každý chce být u toho. Jsme od Litoměřic, a přesto jsme všichni vážili tu cestu, abychom to tady mohli vidět a zažít,“ řekla nevěsta Barbara. 

Manželé Jáseňští se nedělním obnovením manželského slibu rozhodli znovu začít. Jsou oba koňáci a bohužel přišli o své nejmilejší – o koně. „Chtěli jsme ukončit to škaredé, co nás potkalo, začít znovu. Uviděli jsme výzvu závodiště a rozhodli se do toho jít,“ uvedla Jana Jáseňská.

Svatební obřady ale nebyly jediným naplněním tématu výstavu. V programu byla k vidění například skotská svatba i s dudáky, čtverylka welsh pony pojatá jako „cesta k oltáři“ a kostýmované nevěsty a ženichy bylo možné potkávat o víkendu po celém závodišti.