Z pozice hokejového experta zde s Jiřím Hölzlem spolukomentovali úvodní mač boje o titul.
Provizorní televizní studio Buly vyrostlo přímo pod VIP terasou na severozápadní straně pardubické ČEZ Areny. „Od pořadu, který se během sezony dělá ve studiu, to není pro nás nějaký zásadní rozdíl. Pochopitelně, že tady bezprostředně cítíme tu atmosféru, protože máme provizorní studio přímo mezi tribunami. Přestože hru sledujeme pouze na monitoru, každá reakce diváků nás stejně donutí k otočení se na led,“ řekl včera Pardubickému deníku David Pospíšil.

Přestože tentokrát nespolukomentoval hru, ale byl „jen“ o přestávkách ve studiu, práce měl až až. „Hru musím sledovat z monitoru a připravovat si různé akce, které pak o přestávce rozkreslím pro televizní diváky,“ dodal.

Současný hokejový expert nejen na elektronickou tužku osobně uhrančivou atmosféru finále v této hale sám zažil na vlastní kůži. Před devíti lety zde jemu a potažmo celým Pardubicím vyfoukla titul Slavia. „Jako hokejista se už necítím a ani tak už při moderování nepřemýšlím. Ta doba už je dávno pryč. Celý hokej nyní sleduji obecně, aniž bych někomu víc nebo míň fandil,“ objasnil našemu Deníku David Pospíšil, který svého času vytvořil v Pardubicích společně se svými vrstevníky Patrikem Martincem a Patrikem Weberem jeden z nejlepších mladých útoků v tehdejší nejvyšší soutěži.