Velmi atraktivní program nabídl 11. Dětský super den, který v sobotu hostilo pardubické závodiště.

Hokejisté ukázali 
i mistrovský pohár

S mistrovským pohárem přišli mezi nejmenší pardubičtí hokejisté Jan Buchtele a Lukáš Nahodil (na snímku).
O báječnou zábavu se staral známý herec Michal Nesvadba, jeho kolegyně Inka Rybářová či pardubická rodačka Klára Sedláčková – Oltová, která celou akci moderovala. Své umění předvedla také dívčí kapela Diamond Cats či zpěvačka Markéta „Kyshka" Kadeřávková.

Nechyběla ani řada tanečních vystoupení či exhibice extrémních sportů.
Děti se měly možnost vyřádit na spoustě atrakcí a získat zajímavé ceny v mnoha soutěžích.
Snad jedinou drobnou vadou na kráse byla jen ne᠆účast vítěze soutěže Česko Slovensko má talent Ataie Omurzakova. Výtečný tanečník elektro boogie z Kyrgyzstánu totiž do Čech nepřiletěl.

Z Ukrajiny ho bez pasu vyhostili

„Jel na Ukrajinu podpořit tanečníky, kteří se přihlásili do soutěže Ukrajina má talent. Tam ztratil pas. Pár dní se ho snažil hledat, ale marně. Z Ukrajiny jej deportovali a musel zpátky do Kyrgyzstánu," vysvětlil Ataiovy patálie jeho český kamarád Milan Říha.

„Byl z toho nešťastný, tak alespoň návštěvníkům pardubického závodiště poslal svoje podpisové kartičky. Těšil se, že tu bude děti učit tancovat a že se představí před tak početným publikem. Bylo mu opravdu moc líto, že nemůže přijet, ale bohužel se v tu chvíli nedalo nic dělat. Dokonce zkoušel lobbovat i u kyrgyzského prezidenta. Ani ten mu nepomohl," dodal Milan Říha.