Tradiční setkání s fanoušky zorganizoval na úterní večer hokejový klub.

Do vestibulu ČEZ Areny dorazilo několik desítek fanoušků. Na vyvýšeném pódiu čelili jejich otázkám generální manažer HC Moeller Pardubice Zbyněk Kusý, asistent trenéra Ladislav Lubina a brankářská jednička Ján Lašák.

První otázky z řad návštěvníků směřovaly na trenéra Lubinu. Ten obhajoval zejména své obránce a snažil se vysvětlit některé důvody herní krize. „V zápase se nám zpočátku nepodaří dvě nebo tři přesilovky a najednou se přestane dařit.“ Lubina obhajoval především mladé obránce, na které se snesla vlna kritiky.

„Třeba Jakub Nakládal má v tomhle klubu budoucnost!,“ řekl rezolutně Lubina.

Zbyněk Kusý pak vysvětloval odchody některých hráčů. Zdálo se, že zejména nedávný odchod Miroslava Hlinky fanoušky velmi rozezlil. „Hlinka nebyl spokojen se svojí pozicí, kterou v mužstvu měl. Projevil zájem hrát někde jinde,“ vysvětlil Kusý. Přestože většina fanoušků stále věří v postup mužstva do play-off, našli se i tací, kteří se zeptali přímo, jak si chce klub uchovat návštěvnost publika v zápasech „o udržení“. „V tom případě bychom chtěli vytvořit podmínky, aby lidé měli důvod přijít. Určitě se změní cena vstupného, nemohu ale garantovat, že tyto zápasy budou zdarma,“ upřesnil manažer.
V přibližně hodinu a půl trvající diskuzi, která se navzdory nelichotivému umístění týmu nesla v uvolněné a pohodové atmosféře, došlo i na otázky ohledně rozhodčích, pardubické mládeže či spekulací o prodeji klubu.