Premiéra se uskutečnila před čtyřmi lety 6. prosince 2014 a od té doby se inscenace hrála celkem sedmapadesátkrát. „O diváckém úspěchu svědčí nejen vysoký počet repríz, ale i vítězství v anketě o nejoblíbenější titul pardubického divadla za rok 2015, rok poté obsadila druhou příčku,“ uvedl mluvčí divadla Radek Smetana.

Komedie vypráví příběh mladých manželů Simona a Flic, kteří se nastěhují do domu po slavném spisovateli Jacku Cameronovi a jeho ženě Susie.

„Mezi nebem a zemí se čas od času ocitá každý z nás a je nutné, abychom, když se blížíme onomu tvrdému přistání, neztráceli víru, že se věci dějí tak, jak mají, že existuje vyšší řád a že my teď padáme proto, abychom se mohli odrazit a zase zamířit nahoru ke světlu. Inscenace Mezi nebem a zemí mě zastihla v životním období, kdy jsem mířila tvrdě k zemi a onu víru jsem v sobě rozhodně neměla. A stačily pouhé dva měsíce s textem Pam Valentine plným naděje a lásky, dva měsíce s dramaturgyní a herci… Když jsem po premiéře nasedala do vlaku a jela zpět domů, můj pohled už mířil zase vzhůru k nebi. Mám radost, že jsem se mohla podílet na vzniku inscenace, z níž odcházeli diváci s nadějí. A bude mi moc chybět, práce na ní byla jednou z těch nejsilnějších, nejsložitějších, nejmilejších,“ popsala režisérka Kateřina Dušková.