Kdo má letos šanci stát se Českou Miss? Na pardubickém castingu, který se konal v prostorách AFI Paláce, postoupily do semifinále čtyři dívky - Kateřina Kubátová, Lucie Šmejkalová, Lucie Vlčková a jako náhradnice Lucie Hrubešová.

Dobrá šance se trochu zviditelnit

Většina dívek z pardubického castingu bere soutěž jako dobrou možnost se prosadit a zviditelnit: „Studuji hereckou školu a hledám šance, jak by se mi mohly trochu otevřít dveře,“ konstatovala Lucie Šmejkalová.

Všechny dívky doufají v postup do finále, avšak šancí si moc nedávají: ,,Myslím, že konkurence bude velká. Bude také hodně záležet na volné disciplíně,“ přemítala Kateřina Kubátová.

Do soutěže se mohly letos přihlásit samy dívky, ale také modelingové agentury, které je zastupují. „To byl i můj případ,” řekla Lucie Vlčková.
Jedna z dívek byla také objevena na ulici jedním ze scoutů České Miss: ,, Neměla jsem v plánu se přihlásit, šla jsem po ulici a oslovili mě,“ poznamenala Lucie Hrubešová.

Ze semifinále čtrnáct finalistek

Vybrané dívky se utkají v semifinálovém klání České Miss, odkud vzejde čtrnáct finalistek. Ty se utkají o titul královny krásy na jaře příštího roku v přímém přenosu televize Prima.

Linda Bartošová