Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Předkládejte žádosti o dotace v rámci Regionálního operačního programu

Pardubice - Dnem 17. prosince 2007 vyhlásila Regionální rada regionu soudržnosti Severovýchod již 2. kolo výzvy pro předkládání žádostí o dotace zRegionálního operačního programu NUTS II Severovýchod. Po první výzvě, která byla zaměřena na rozvoj silnic II. a III. třídy a na technickou pomoc, se nyní nabízí možnost získat finanční prostředky ze strukturálních fondů na spolufinancování projektů, které lze zařadit do jedné z následujících čtyř oblastí podpory: 2.2 Rozvoj měst, 2.3 Rozvoj venkova, 3.1 Rozvoj základní infrastruktury a doprovodných aktivit voblasti cestovního ruchu a 3.2 Marketingové a koordinační aktivity voblasti cestovního ruchu.

23.12.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

„Regionální operační program NUTS II Severovýchod je jedním znejdůležitějších programů nejen pro kraj, ale i pro města, obce, neziskový sektor i podnikatele pro získání evropských peněz na projekty investičního charakteru. Výzva je vyhlášena bezprostředně po schválení programu Evropskou komisí, pro žadatele jsou připraveny krozdělení téměř 3 miliardy korun. Podpořeny budou takové projekty, které přispějí k rozvoji a zvýšení atraktivity regionu jak pro investory, tak pro obyvatele i návštěvníky kraje,“ přiblížil svou vizi Roman Línek, vicehejtman Pardubického kraje a zároveň místopředseda Regionální rady regionu soudržnosti Severovýchod.

Žádosti o finanční podporu pro projekty, které budou realizovány na území Pardubického kraje, je možné předkládat do 28. 3. 2008 na Územním odboru realizace programu vPardubicích. Přesné znění výzvy, další potřebné informace a kontakty jsou pro žadatele kdispozici na internetových stránkách www.rada-severovychod.cz vsekci Regionální operační program.

23.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Zhruba třetina praktických a dětských lékařů a ambulantních specialistů dnes neotevřela své ordinace na protest proti nedostatku financí a proti zavedení elektronického receptu od příštího ledna. K akci se připojila i asi šestina lékáren.

Stávkovali lékaři a někde i lékárny

Obsah kapes zadrženého dealera.

Jeden se schoval v popelnici, další byl drogový dealer

Komedie o manželských vztazích zavede diváky Z postele do postele

Pardubice – Východočeské divadlo v Pardubicích zařazuje do svého repertoáru komedii anglického dramatika Alana Ayckbourna s názvem Z postele do postele. Premiéry se uskuteční o nadcházejícím víkendu vždy od 19 hodin v Městském divadle.

Tendr na stavbu dálnice D35 k Vysokému Mýtu finišuje

Pardubicko - Z hlediska předvolební kampaně s křížkem po funuse, totiž v pátek v první den voleb otevře pardubické Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) obálky s nabídkami stavebních firem na stavbu prvních dvou úseků dálnice D35 z Opatovic nad Labem k Vysokému Mýtu.

Naši prvňáci ze Základní školy Dříteč

Pardubice - Každou středu pravidelně zveřejňujeme prvňáky z pardubického regionu.

Hasiči po nehodě chytali stovky litrů nafty

Ostřetín - Dopravní nehoda v Ostřetíně ohrožovala životní prostředí. Z nádrže nákladního vozu tekla nafta do potoka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení