„Času do druhého kola voleb je málo, proto jsme se s manželem na cesty rozdělili, on jel do Plzeňského kraje. Před prvním kolem jsme jezdili spolu všude a trávili dohromady 24 hodin denně. Ani tak jsme neměli ponorku,“ řekla Drahošová.

Při diskuzi zazněl například dotaz na to, zda je Drahoš zednář, jak se šíří mezi katolíky. „Není zednář, ani pedofil, ani nebyl v StB, jak se někde objevilo,“ uvedla Drahošová.

Dotazy veřejnosti směřovaly i na to, kde se Drahošovi seznámili, co potenciální první dáma čte, nebo čemu by se v případě, že by se její manžel stal prezidentem, věnovala. „Především bych se chtěla zaměřit na pomoc seniorům, aby mohli prožít důstojné stáří. Seniorů totiž stále přibývá a zařízení pro ně je málo,“ konstatovala Drahošová.

Do kampaně na podporu Jiřího Drahoše se zapojila i mladá herečka Anna Kadeřávková, která je známá ze seriálu Ulice. „Prezident by měl být slušný člověk, což pan Drahoš je. Myslím si, že by si to měla uvědomit i moje generace,“ řekla Kadeřávková na besedě.