Pardubický deník spolu s Vektor Wellnes clubem v Rokycanově ulici představuje další dva výherce, kteří budou v naší soutěži zdarma cvičit. Tentokrát je cílem zpevnit postavu. K tomu se odhodlali Pavlína Koucunová a Petr Snítilý.

Pavlíně Koucunové je 39 let a momentálně je v evidenci úřadu práce.
Trápí ji vertebrogenní algický syndrom neboli vysunutí jednoho obratle. Dříve chodila do posilovny a rekreačně se věnovala tenisu, cyklistice a lednímu bruslení.
„Chci zkusit, co mi zdraví dovolí. Mým cílem je vyzkoušet si možnosti cvičení a zjistit, jak vše budu zvládat," říká Pavlína Koucunová.

Petr SnítilýDruhým výhercem je devětadvacetiletý Petr Snítilý ze Starých Ždánic. I on má bolesti zad v oblasti bederní páteře a částečně vyhřezlou ploténkou. „Pracuji na vývoji softwaru a sedavé zaměstnání tomuto problému nepřispívá. Proto mě přítelkyně přihlásila, ale já jsem stejně plánoval začít sám," usmívá se Petr Snítilý. Sám o sobě říká, že je věčný začátečník v běhu, doma rekreačně cvičí hlavně kvůli zádům a občas si zahraje fotbal nebo florbal. „S tou fyzickou kondicí na tom jsem špatně, to chci změnit," dodává Petr Snítilý.