Kromě již potvrzených kandidátů se spekuluje ještě nad dalšími jmény, která by se mohla objevit na volebních lístcích do Senátu.
Mezi tato jména patří i bývalý předseda představenstva pardubického hokejového klubu Vladimír Engelmajer. Ten svůj zájem o senátorský post potvrdil.
„O kandidatuře v podzimních senátních volbách uvažuji. Nyní se snažím sehnat dostatek podpisů pro svou kandidaturu,“ pravil Vladimír Engelmajer, který by do voleb šel jako nezávislý kandidát.

„Voleb bych se rád zúčastnil, protože bych chtěl nějakým způsobem ovlivňovat politiku v České republice. Myslím, že bych v politice mohl uplatnit své zkušenosti, které jsem získal třeba i podnikáním,“ vysvětlil Engelmajer.

Silné konkurence se muž, který je v současnosti jednatelem stanice Státní technické kontroly, neobává.
Spekuluje se ale i o dalším jménu spjatém s ledním hokejem. Objevily se informace, že by o kandidatuře do Senátu měl uvažovat též generální manažer HC Eaton Pardubice Zbyněk Kusý.

„Je možné, že se o mé kandidatuře do Senátu spekuluje, ale já jsem momentálně mimo republiku. V nadcházejícím volebním období však o kandidatuře do Senátu rozhodně neuvažuji,“ nechal se slyšet Zbyněk Kusý.

Lukáš Dubský