Tváří akce je Zdeněk Pohlreich, který se proslavil televizní show Ano, šéfe!, své kuchařské dovednosti předvedou i další známí kuchaři jako například Jan Krob, Jana Florentýna Zatloukalová či Radek David.

Součástí programu bude také křest knihy 365 Gastromapa Lukáše Hejlíka, která zaznamenává 365 vybraných míst, které herec a gastronom Lukáš Hejlík objevil na svých divadelních cestách a na kterých podle něj dostane člověk dobře najíst a napít.

Sedmý ročník populární akce nabídne mnoho novinek. Pro rodiny organizátoři připraví dětskou zónu, ve které bude zázemí pro batolata i workshopy pro starší děti. Program pro malé návštěvníky bude zdarma. Pivaři si užijí pivní zónu s velkokapacitním stanem, kde se budou prezentovat minipivovary za hudebního doprovodu živé kapely. Na místě bude také nová vinařská zóna s řízenými degustacemi či plážová barová zóna s koktejlovými bary. Chybět nebude ani coffe zóna, která vedle školy kávy Roberta Trevisana nabídne místní pražírny, kavárny, sladké dezerty a úžasnou vůni.

Areál se otevře v oba dny v deset hodin dopoledne, za vstupenku zaplatí návštěvníci v předprodeji 100 korun, na místě 150 korun. Děti do 140 cm mají vstup zdarma.