FK Pardubice C – Zdechovice 7:0
Fakta – branky: 20. a 38. Beran, 43. V. Zavřel, 51. Dvořák, 62. Betlach, 77. J. Uhlíř, 89. Ouředník. Rozhodčí: Fojtík. Diváků: 30. Poločas: 3:0. FK Pardubice C: L. Zavřel – Hofman, Komárek, Maivald, Pešek – Lejsek (81. Ouředník), V. Zavřel, Beran (46. Betlach), Tměj – Dvořák (72. Meruňka), J. Uhlíř. Zdechovice: Cincibus – Linhart, Smetana, Forst, Talácko – Henc, Řeháček, Volný – Fencl.

Hosté usnadnili domácímu favoritovi situaci, protože nastoupili pouze v devíti hráčích. První dva góly vstřelil Beran, jehož druhá trefa znamenala jubilejní stou trefu domácího týmu v sezoně.

Chvojenec – Pardubičky 1:6
Fakta – branky: 58. Nechvíle z penalty – 10. Luptovský, 39., 51., 52., 65. a 89. Poláček. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Chvojenec: M. Pavlíček – Jurica (79. Jelínek), Silbernágl, Centner, Vrbata – Cach, Nechvíle, Kirchner, Slezák – Štěpánek (71. Čejka), Smutný (57. V. Velinský). Pardubičky: Dufek – Tilgner, Knotek, Krejčí, Kopp – Froš (42. Bednář), Luptovský, Zemek, Svoboda (71. Jelínek) – Poláček, Navrátil.

Rozjeté Pardubičky obraly po Řečanech o všechny body i třetí Chvojenec. V dresu hostů zářil Poláček, jenž na svoje konto přidal pět gólů.

Opatovice – Lipoltice 8:3
Fakta – branky: P. Bartoníček 3, Vandas 2, Práchenský, Filipek, Jan Hladík – P. Kotraš, Oliva, Švejda. Rozhodčí: Svoboda. ŽK 0:1. Diváci: 120. Poločas: 4:0. Opatovice: Knotek – Valenta, Voříšek, Kuchta, Jičínský – Jan Hladík, Práchenský, Nosek, Filipek – P. Bartoníček, Novák. Střídali: Vandas, R. Jánoš, J. Veselský. Lipoltice: Machač – Formánek, Rokyta, J. Kotraš – Flégr, Kasal, Nedvěd, Hladík – Oliva, P. Kotraš, Švejda. Střídal: Hykš .

Domácí si vytvořili stálou převahu a již do poločasu se čtyřikrát prosadili. V dresu Opatovic se dařilo dorostencům, kteří se postarali o šest branek domácího týmu.

Dříteč – Roveň 0:1
Fakta – branka: 70. M. Machatý. Rozhodčí: D. Strnad. ŽK 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Dříteč: Vávra – Haan, Benák, Drahokoupil, Bednář – Mužík, Nývlt, Kroupa, Pečinka – Pluhař, Voříšek. Střídali: Částek, Vodrážka, Farník. Roveň: Baláš – M. Koláček, Brňák, Mikuláš, J. Kaplan – A. Kašpar, L. Kaplan, Vach, Šišán – Melc, M. Machatý. Střídali: Mládek, M. Kašpar, Herbst.

Hosté udeřili v 70. minutě, kdy se po nenápadném centru prosadil Machatý a vstřelil tak jediný gól zápasu. Poté Vávra zlikvidoval dvě šance hostů, ale ze závěrečného náporu Dříteč nic nevytěžila.

Řečany – Paramo 7:2
Fakta – branky: 3. Novotný z penalty, 26., 32. a 65. Michal Moravec, 57. Novotný, 63. Hostinský, 71. Tichý – 6. a 83. Hamerský. Rozhodčí: Hamrník, ŽK 0:1. Diváci: 150. Poločas: 3:1. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Lihnart, Křivka, Petr Moravec – M. Moravec, Stoklasa, Bahník, Tichý – Novotný, Hostínský. Střídali: Pavel Moravec, Kobera, Bank. Paramo: Mergl – Čáp, Veselý, Topič, Brambůrek – Ilovský, Hamerský, Pařízek, Dušek – Kunart, Višváder. Střídal: Staroba.

Na úvodní branku domácích Paramo rychle odpovědělo, ale poté se ještě šestkrát prosadili hráči Řečan a v poklidu dokráčeli k vítězství. Hattrick zaznamenal domácí záložník Michal Moravec.

Choltice – Libišany 4:1
Fakta – branky: 8. a 11. Svoboda, 16. Stárek, 86. Jiří Kohoutek – 36. L. Pithart. Sudí: Buchta. ČK 1:0 (80. Knapík), ŽK: 2:3. Diváků: 80. Poločas: 3:1. Choltice: Zářecký – Peml, Šturma, Bravenec, Jiří Kohoutek – Knapík, Indra, Stárek, Augustin – Svoboda, Kadlec. Střídal: Knický. Libišany: Vida – Voltr, Richter, Zadrobílek, Bidman – Jašík, Jozíf, J. Pithart, L. Pithart – Kuric, Ringel. Střídal: Neruda.

Zápas se hrál pod taktovkou domácích, kteří měli rychlý nástup a již v 16. vedli 3:0.

Sezemice – Újezd 4:0
Fakta – branky: Valenta 2, Pašťalka, Süttö. Rozhodčí: Fidra. ŽK 2:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Sezemice: Levinský – K. Plecháček, Kumpan, Blažek, Popilka – M. Plecháček, Z. Plecháček, Kříž, Süttö – Pašťalka, Michal Brychta. Střídali: Valenta, Blažek II, Knaute. Újezd: Hývl – Firbas, Jiří Petříček, Zima, J. Rozsévač – Jakub Petříček, Svoboda, Černý, Doležal – Strnad, M. Rozsévač. Střídali: O. Rozsévač, Sirůček.

Domácí si vytvořili převahu, kterou vyjádřili i střelecky. Dvakrát se prosadil střídající dorostenec Valenta.