Akci navštívily desetitisíce návštěvníků. „Už v sobotu 7. srpna se park zaplnil lidmi hned po otevření, bylo znát, že se lidé na naši akci těšili. Hned druhý den se parkem prohnali gladiátoři a pořadatelé tohoto náročného běhu napočítali letos rekordní účast, a to 1500 běžců,“ uvedl manažer akce Pavel Stara. Plno na stanovištích bylo i v pondělí, kdy do parku dorazily v hojném množství příměstské tábory z Pardubic i okolí. Plný park dětí byl také v úterý, které patřilo Městské policii Pardubice a ukázkám výcviku služebních koní a psů.

Středa se nesla ve znamení běhu pro dobrou věc a účastníci druhého ročníku charitativního běhu Foxconn RUN podpořili 50 000 korunami handicapovaného Míšu, který se tak dočká vysněných nových sání na sledgehokej. „Menší pokles návštěvnosti ve Sportovním parku Pardubice byl pouze v pátek, kdy bylo skutečně tropické horko, v sobotu už u nás ale bylo zase rušno, když k nám od rána mířili běžci na běh plný barev,“ řekl manažer Stara.

ŠTĚPÁN POTŮČEK se narodil 15. srpna v 10.59 hodin. Měřil 53 cm a vážil 3950 g. Velikou radost udělal svým rodičům Kateřině a Petru Potůčkovým z Domašína. Doma se těší bráška Matyáš. Tatínek to u porodu zvládl skvěle.
Vítáme vás na světě! Nově narozená miminka našeho regionu

Sportovní park vzdal hold také pardubickým olympionikům – plavci Honzovi Čejkovi, který startoval Gladiator race, běžkyni Ladě Vondrové, která předávala medaile účastníkům charitativního běhu Foxconn RUN, i rychlochodci Lukáši Gdulovi, který zahajoval běh Barvám neutečeš.