Program turnaje
Čtvrtek 29. srpna: Finsko – ČR, začátek v 17.00 hodin
Sobota 31. srpna: Rusko – Finsko, začátek ve 13.00 hodin;
Česká republika – Švédsko, začátek v 17.00 hodin
Neděle 1. září: Švédsko – Finsko, začátek ve 13.00 hodin;
Česká republika – Rusko, začátek v 18.00 hodin

Hokejové fanoušky čeká na přelomu srpna a září svátek v podobě prestižního turnaje Czech Hockey Games, který se odehraje od 29. srpna do 1. září v ČEZ Areně. Návštěvníci si budou moci vychutnat hokejové umění nejen Čechů, vedené trenérem Hadamczikem, ale také Švédů, Finů a Rusů.

Ve městě i mimo

Jak se podařilo Pardubickému deníku zjistit, výpravy České republiky a Švédska budou ubytovány mimo město v hotelu Golf & Spa Resort pod Kunětickou horou, naopak výpravy Finska a Ruska budou po dobu turnaje pobývat téměř přímo v srdci Pardubic – v hotelu Euro.

„V tuto chvíli zatím neregistrujeme žádné speciální přání ani požadavky realizačních týmů," řekla Deníku ředitelka hotelu Golf & Spa Kunětická hora Iva Světlíková.
Sraz české reprezentace by měl být podle našich informací v pondělí 26. srpna odpoledne v Pardubicích, na pondělí – středu a na pátek jsou plánovány tréninky v ČEZ Areně.

Rusové poletí přímo

„Finové přiletí v úterý 27. srpna navečer do Prahy, odkud pojedou do Pardubic. Rusové by měli přiletět v pátek 30. srpna ráno přímo do Pardubic a Švédové ve stejný den dorazí před polednem do Prahy, aby se poté autobusem přesunuli do Pardubic," řekl Deníku mluvčí Českého svazu ledního hokeje Zdeněk Zikmund.