Po vynikající sezoně mají fanoušci opět možnost zajistit si svoje místo na nový soutěžní ročník včetně rezervace na případnou účast v play off.

Ceny zůstávají

Ceny permanentních vstupenek zůstávají stejné jako v loňské sezoně. „Fanoušků si velice vážíme a doufáme, že nás budou opět v hojném počtu podporovat v nové sezoně," uvedl generální manažer klubu Ondřej Šebek.

„Hlavně z tohoto důvodu jsme ceny normálních vstupenek i ceny permanentních vstupenek na příští sezonu nechali na stejné úrovni. I když jsme v loňské sezoně zvýšili cenu normálních vstupenek o DPH, tak u permanentních jsme tak neučinili," pokračoval generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.
Permanentní vstupenky se budou prodávat v pokladnách ČEZ Areny vždy v pondělí od 9.00 do 12.00 hodin, v úterý a středy vždy od 12.00 do 17.00 hodin. Stávající držitelé permanentních vstupenek mají svá místa rezervována do pátku 29. června.

Rezervace permanentních vstupenek je možná i přes internet na webových stránkách klubu www.hcpce.cz.
„Držitelé permanentních vstupenek budou mít volný vstup na domácí zápasy soutěže European Trophy v ČEZ Areně," dodal Ondřej Šebek s tím, že věří, že diváci opět při většině utkání zaplní arénu, stejně jako tomu bylo v minulých sezonách, a vytvoří hokejistům HC ČSOB Pojišťovna Pardubice pravé domácí prostředí, které jim závidí celá republika.