Už v pátek rozehrají pardubičtí hokejisté na ledě Litvínova čtvrtfinálovou sérii. Do pardubické Tipsport areny se zápasy přesunou příští týden – hrát se bude v úterý 17. a ve středu 18. března. Klub má pro fanoušky jednu dobrou zprávu. Vstupenky na čtvrtfinále, které se začaly prodávat včera, budou stejně drahé jako lístky na základní část extraligy.

„Vážíme si obrovské podpory našich fanoušků, která se výrazně projevila v obou domácích utkáních předkola play off. Ač nebylo vyprodáno, tak v Tipsport areně panovala nádherná atmosféra, která pomohla našim hráčům k postupu," řekl generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Faktem je, že atmosféra v posledních dvou zápasech byla oproti závěru základní části nesrovnatelná. Právě v posledním kole s Litvínovem byla v hokejové hale takřka komorní atmosféra. Na vině byly mizerné výsledky, spory mezi fanoušky na Jižní tribuně i naštvanost na vedení klubu. V Ostravě ovšem hokejisté prolomili devítizápasovou šňůru proher a doma je čekalo natěšené publikum.

Do soboty

Předprodej vstupenek na oba čtvrtfinálové zápasy s Litvínovem začal včera v devět hodin ráno. Majitelé permanentek bez play off mají svá místa rezervována do soboty 14. března do 16 hodin. „Fanoušci mohou využít nižších cen při koupi vstupenek online, majitelé platebních karet DYNAMO uplatní patnáctiprocentní slevu na nákup vstupenek na pokladnách Tipsport areny," uvedl mluvčí klubu Jan Hrabal.