Přestože při nepřízni počasí se budou muset tisíce fanoušků zahřívat jak jen to půjde, o hráče bude postaráno. Vedle stávajícího areálu budou umístěny luxusní buňky, každá zhruba pro pětatřicet lidí. „V nich se pak hráči obou klubů a jejich realizační týmy budou na zápas připravovat,“ uvedl generální manažer HC Eaton Pardubice Zbyněk Kusý. Cesta z těchto provizorních, byť luxusních „kabin“ na led povede pro oba týmy stejným koridorem. Ten by měl být nedaleko depa.

Ani při hře by hráči neměli mrznout, což je ovšem pochopitelné. To jim nedovolí rozpumpovaný krevní oběh. Menší problém by ale mohli mít hráči či realizační tým na střídačce. „Zatím nepočítáme s tím, že by střídačky byly vytápěné. Bude záležet na tom, jaká bude zima. V případě potřeby ale bude tato varianta pochopitelně připravena,“ ujistil Zbyněk Kusý.

Pardubice – Bez dvou dnů za tři týdny ožije svítkovský plochodrážní ovál nevídanou událostí. Pod širým nebem se zde uskuteční utkání hokejové extraligy!
Vstupenky na utkání se už prodávají také v Brně. Místa ve Svítkově se tak pomalu plní. „Přesné počty zatím nemáme. Celkově se ale prodalo už několik tisíc vstupenek,“ řekl v úterý Pardubickému deníku obchodní manažer klubu Ondřej Šebek.