Ještě minimálně jednou uslyší fanoušci v pardubické ČEZ Areně hymnu v podání zpěváka Jiřího Ševčíka, která zahajuje každý finálový zápas série mezi Pardubicemi a Brnem. Bez ohledu na výsledky odvetných mačů na jihu Moravy se totiž příští týden celá série opět přestěhuje do Pardubic. A zájem lidí o vstupenky není o nic menší než při úvodních domácích duelech.

Ve čtvrtek ráno se fronta mnoha desítek lidí opět vinula podél pokladen pardubické ČEZ Areny. Hokejový klub totiž do prodeje uvolnil vstupenky na páté utkání finálové série. To se odehraje v úterý 17. dubna se začátkem v 17.40 hodin.
Až do vyprodání se budou lístky prodávat každý den, ovšem pouze v počtu „pět na hlavu“.

Lístky každý den

Pokladny mají otevřeno v pátek od 9 do 12 a od 13 do 18 hodin. O víkendu pak jen dopoledne od 9 do 12 hod. V pondělí budou kasy opět otevřeny od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin, v den utkání pak od 9 do 12 a poté od 13 hodin. 

Majitelé sezonních vstupenek mají svá místa rezervovaná do dnešní 18. hodiny. „Připomínáme možnost  zakoupení vstupenek i dobíjení permanentek prostřednictvím internetu na stránkách www.hcpce.cz,“ upřesnil marketingový manažer klubu Miroslav Novotný.
Jelikož zájem navštívit hokejové finále mají ve zvýšené míře také vozíčkáři, a nejen ti z Pardubic, je potřeba, aby se přihlásili včas. „Stejně jako v loňském play off je nutné, aby se vozíčkáři vzhledem k omezené kapacitě ČEZ Areny nahlásili předem buď e-mailem na hcpce@hcpce.cz nebo na telefonním čísle 466 741 630. Celková kapacita pro vozíčkáře činí šestnáct míst,“ uvádí na svých oficiálních stránkách klubový web.

150 fandů Pardubic

Aby se pardubičtí hokejisté vrátili z Brna v co nejvýhodnější pozici pro další zápas(y), o to se v tamní Kajot Areně budou snažit i příznivci červených. „Na každý zápas máme 150 vstupenek. Po nich se jen zaprášilo. Kdyby nám jich Brno poskytlo o mnoho stovek víc, tak by také hned zmizely,“ řekl včera našemu Deníku prezident pardubického fanklubu Karel „Karlos“ Klodner. Podle něj už není možné sehnat přes pardubický fanklub do Brna žádný lístek!

Odjezd fanoušků je dnes ve 13 hodin od přístaviště lodi Arnošt. „Jede jeden autobus pro 70 lidí, zbytek fanoušků dorazí do Brna po vlastní ose,“ upřesnil Karlos. Autobus s fandy se údajně kvůli bezpečnosti vrací ihned po zápase zpět do Pardubic, aby si pak v sobotu moravskou štaci zopakoval.