Spolupráce Dostihového spolku a holdingu Bicz začala vloni na jaře. „Vynikající zprávou pro nás je, že holding Bicz má zájem ve spolupráci pokračovat, a dokonce ji rozšířit, přestože se nacházíme v podobné situaci jako v loňském roce – protiepidemická opatření zavěsila nad průběh sezony velký otazník,“ řekl ředitel Dostihového spolku Jaroslav Müller.

Holding bude i v letošním roce titulárním partnerem Pohárů Bicz holding, o které se poběží každý dostihový den, a také speciálního šampionátu pro dostihové jezdce – Bicz Jockey Cup 2021. „Loňský rok nás přesvědčil o tom, že podpora kultury a sportu má smysl. Dnes po více než rok trvajících restrikcích cítíme ještě větší potřebu pomáhat všem, kteří svou prací uchovávají naše tradice stále živé. Proto jsme se rozhodli podpořit dostihový sport i samotné jezdce, trenéry a majitele koní také v letošním roce,“ uvedl předseda představenstva holdingu Milan Filo.

V termínové listině je Zahajovací dostihový den prozatím zapsán na 8. května, následovat by mělo dalších devět mítinků včetně říjnového 131. ročníku Velké pardubické.