Brnu sice může chutnat náš perník, náš hokej však nikoliv!
Tomáš Vokoun

Nazdar hoši! Jste nejlepší, Liberec dokázal, že nemá šanci si sáhnout na pohár. Ale vy ano! Držíme pěsti do finále! Vítězí ten, kdo věří, my věříme a fandíme! Hoši, do toho!!! Teslááááá Forever! Milujeme vás a všechny zdravíme!!!
Andynulka

Hoši zlatí (doufám, že budete), zažil jsem všechny vaše tituly. Letos slavím 60. narozeniny, tak mi udělejte radost a získejte další titul – předem děkuji a doufám, že budu slavit narozeniny i titul!  Držím vám pěsti, prý to nosí štěstí!
Jan Smetana

Pardubickým hokejistům přeji hodně štěstí a ať se hned první zápas podaří. Brňákům z nás spadne čelist! Pááárdubice, nejlepší jsou v republice!
Vaše věrná fanynka Kateřina Kulhavá

Pardubickým hokejistům přeji hodně štěstí a ať se hned první zápas podaří. Brňákům z nás spadne čelist! Pááárdubice, nejlepší jsou v republice!
Vaše věrná fanynka Kateřina Kulhavá

Na titul historie nezapomíná. Druhé místo neexistuje! V roce 1973 to byl namátkou Andrt či Novák se Šťastným. V roce 87 pak bezesporu Hašek, Šejba, Janecký. O dva roky později k již zmíněným přidávám i Kovaříka nebo Lubinu. Na hvězdy čtvrtého titulu v roce 2005 bych tady snad ani neměl místo. V roce 2010 musím vzpomenout Dominika Haška. Kdo zblázní Pardubice letos? 
Jiří Hnátek

Jste nejlepší! Jste jedničky! Už jste to několikrát dokázali, tak to nyní jen potvrďte. Kometa už nezvládne další sérii se silným soupeřem! Růža to vychytá, Bambus rozdráždí, Kouky ošéfuje a Količ a spol. dílo dokonají. Věříme vám! 
Ivan Drahoš

Kometu zhasneme hned na čtvrtý pokus!
Marek Tomášek

V 73. roce jsem byl malý kluk, v 87. jsem si to jako teenager užil asi nejvíc. V 89. jsem titul zabil na vojně. V roce 2005 to byla opět úžasná euforie (i když s tím tehdejším Dream Teamem to snad ani nešlo nevyhrát…) a o pět let později, tedy v roce 2010,  u toho byl opět „Dominátor“. Letošní titul bude specifický tím, že na druhé straně barikády stál jeden 
z nejslavnějších klubů – Kometa!
Josef Žáček

17. dubna bych rád slavil. Můj svátek a váš titul! Takže… Pardubice – Brno na zápasy 4:1.
Rudolf Jeništa

Titul je doma! Rituály nelžou. Když jste se za poslední roky stali mistry republiky, vždy jste po základní části šli do play off ze třetího místa. Letos to bylo stejné. Je tedy jasné, že to bude opět titul Nebude to sice žádná sranda, ale my všichni vám věříme!
Zdeněk Jonáš

Kluci, hlavu vzhůru 
– žádná kometa přece nesvítí věčně!!!
Karel Kříž