Ocenění jí v Pardubicích předal Ondřej Holoubek, zástupce společnosti Provident Financial, která je společně s Deníkem sponzorem akce.

Jitka Bulvová na své místo nastoupila v srpnu loňského roku a od té doby již dokázala zajistit modernizaci počítačového vybavení, zřídit jídelnu a též zlepšit přístup k výuce. Svůj čas dělí mezi rodinu, samovzdělávací studium neustálé vyhledávání sponzorů.

Do soutěže ji nominoval její tchán. „Udělalo mi to radost, že si tchán všiml, co všechno se kolem mě děje. Zahřálo mě to u srdce a vítězství jsem v tak silné konkurenci vůbec nečekala,“ řekla Bulvová.

Bez lidí ze svého okolí, rodiny a sponzorů by ale „žena regionu“ podle vlastních slov nikdy nedokázala nic z toho, co se jí podařilo.

 O titul Žena regionu 2011 se mohly ucházet ženy, kterým se podařilo dosáhnout vynikajících výsledků v jedné z následujících kategorií: podnikání, politika a veřejná správa, vzdělávání, věda a výzkum, zdravotnictví a charitativní činnost, umění, kultura a sport.

 „Cílem je představit tyto ženy široké veřejnosti, přitáhnout pozornost k jejich aktivitám a vyjádřit jim veřejné uznání,“ uvedla Adéla Patočková ze společnosti Prime Communications.

 Do letošního ročníku se zapojilo několik desítek výjimečných žen z celé České republiky, které získaly od čtenářů regionálních Deníků a portálu denik.cz tisíce hlasů. (Lenka Štěpánková)

Fotografie přineseme ve středu 23. srpna