Tak zní motto výstavy interaktivních fotografií v pardubické krajské knihovně.

Foto výstava 
i soutěž o zájezd

Expozice fotografa Marka Tůmy není to jediné, na co se mohou příznivci země hobitů a nespoutané přírody těšit.
„Součástí výstavy je také soutěž pro návštěvníky.  Máme pro ně připravený dotazník se soutěžními otázkami, který bude po vyplnění a odevzdání zařazený do slosování o zajímavé ceny.  Jedná se o zájezdy do zahraničí a další drobné ceny pro výherce do 
3. místa," sdělila za pardubickou knihovnu organizátorka soutěže Iveta Komárová.

Výstava v knihovně potrvá do konce září, po jejím skončení budou vylosováni výherci. Zúčastnit se mohou všichni  zletilí zájemci.

Soutěžte s naším Deníkem o zájezd

Soutěžit o zájezd a mnoho dalších cen můžete i s naším Deníkem. Jste-li starší 18 let a víte odpověď na soutěžní otázku „Jaký velký nelétavý pták je na Novém Zélandu proslulý?", můžete vyhrát právě vy atraktivní ceny. Mezi ně patří také zájezd dle vlastního výběru od cestovní agentury Kiora v hodnotě pěti tisíc korun. Cestovní agentura Kiora do soutěže rovněž věnuje dalších devatenáct drobných cen, jež budou určeny vítězům jednotlivých denních kol, kteří budou poté slosováni o hlavní cenu. Chcete – li vyhrát, stačí poslat správnou odpověď na naši soutěžní otázku s kontaktem na vás do dnešní desáté hodiny dopolední na e-mailovou adresu: martina.vosahlova@denik.cz.
Pravidla soutěže v plném znění jsou k dispozici na internetové adrese www.kkpce.cz. Těšíme se na vaše odpovědi!