Pro výherkyně je připraven kruhový trénink s osmi posilovacími stroji a osmi aerobními stanovišti, přičemž cvičení na každém stanovišti trvá přesně 45 sekund. Celková doba cvičení dvou okruhů je tak pouhých třicet minut.
Vzhledem k tomu, že Contours je fitness studio určené pouze pro ženy, jsou posilovací stroje vyrobené výhradně pro ně. Mají pozitivní i negativní rezistenci pro dosažení maximálního efektu cvičení.

Pravidelné přiměřené cvičení má pozitivní vliv na srdce, tepny a kosti, snižuje riziko nejrůznějších onemocnění, dokonce i některých druhů rakoviny nebo diabetes, pomáhá odbourávat stres,  čímž zvyšuje i šance na otěhotnění a v neposlední řadě také díky vyplavení hormonu štěstí do krve zlepšuje náladu.

„Důležitou roli budou hrát vstupní analýzy, kde se rozeberou stravovací a pohybové návyky a případná zdravotní omezení. Hlavní je, aby ženy měly pevnou vůli a chodily cvičit. Dohlížet na ně bude trenérka, která jim poradí a vše vysvětlí. Na nich je, aby byly pilné a cvičily poctivě. Ve fitness studiu mohou být libovolně dlouhou dobu a přijít mohou, kdykoli se jim to bude hodit," uvedla spolumajitelka pardubického fitness studia Contours Pavlína Jelínková.

Chcete i vy navštěvovat fitness studio Contours zcela zdarma? Pak do desáté hodiny dopolední zašlete na e-mailovou adresu martina.vosahlova@denik.cz odpověď na otázku, jak dlouho je možné ve studiu cvičit. Připojte své jméno a příjmení, mobil a heslo Contours. Pokud se na vás usměje štěstí, můžete vyhrát měsíční či čtrnáctidenní permanentku.