Pardubické obchodní centrum Palác zve tento týden do Hravého světa Lega. V hlavní roli nebudou jen typické Lego kostky, ale celý futuristický svět nových moderních technologií.

„Akce s názvem Hravý svět Lega, která potrvá celý týden od 15. ledna, nabídne spoustu zábavy a interaktivních aktivit pro celou rodinu. Kromě Lego modelů budou mít návštěvníci možnost užít si zábavnou herní zónu s LEGO® a DUPLO® robotikou, SIKU zónu pro chlapce a DOTS zónu pro dívky," přiblížil za Palác Pardubice tiskový mluvčí Petr Hlávka.

Řecko. Příroda, historie a mýty regionu Epirus - to je téma přednášky, která se koná na pardubickém zámku 18. ledna.
Nechte se inspirovat cestovateli. Vezmou vás za krásami přírody i tajemnými mýty

Akce bude zakončena v neděli 21. ledna doprovodným programem nazvaným Návrat do budoucnosti, který započne ve 12 hodin. „Event nabídne jedinečný zážitek plný unikátních technologií a nových trendů. Připraveny jsou zápasy a závody robotů, taktéž show s ROBO S1, jenž předvede úžasné schopnosti malých mechanických pomocníků, kteří mají potenciál ovlivnit v budoucnu každodenní lidské životy,“ uvedla marketingová koordinátorka Andrea Řehůřková. Nedělní program doplní workshopy a přednášky nejen pro děti, ale i pro dospělé. Připravena je také soutěž o ceny.

Lego akce je návštěvníkům přístupná po celý týden od 13 do 18 hodin.

Mohlo by vás zajímat: Pardubické nádraží hlídají strážníci, ostraha i kamery. Přesto tam není bezpečno

Zdroj: Čížková Nikola