Úderem třinácté hodiny se včera otevřely pokladny pardubické ČEZ Areny, které začaly nabízet vstupenky na čtvrtfinálová utkání pardubických hokejistů s Třincem.

Desítky zájemců o lístky na Oceláře

V době otevření pokladen bylo před arénou několik desítek zájemců o vstupenky. A to je poměrně slušná „návštěva“, když se k tomu přičte to, že lístky se až do začátku prvního zápasu, který je na programu přesně za týden, budou prodávat každý den.

Fronta se před pokladnami začala tvořit již od poledne. „Stojíme tu asi hodinu. Oba jsme ze Dvora Králové a dnes jsme sem přijeli jen kvůli vstupenkám na čtvrtfinále. Sice jsme velcí fanoušci, ale permanentku nemáme právě kvůli tomu, že na každý zápas jezdit nemůžeme,“ řekli včera našemu Deníku Jiří a Petr, kteří si jako první pořídili u pokladny vstupenky na letošní play off.

Lístky se budou v pokladnách ČEZ Areny prodávat také v následujících dnech. „Prodej bude pokračovat až do začátku utkání, a to o víkendu vždy mezi 9. až 12. hodinou, v pracovní dny od 9 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin,“ uvádí oficiální web pardubického hokejového klubu. V noci na včerejšek byly rovněž spuštěny internetové rezervace a možnost dobít si přes internet permanentku. Lístky pro majitele sezonních vstupenek budou rezervovány do pátku do 17 hodin.

Nejlevnější vstupenku na čtvrtfinále play off pořídí hokejový fanoušek za 100 (k stání), tu nejlepší pak za 310 korun.