Maxi Tip 1. liga
Primaklima FS – FC Laguna 4:7, Daněk, Muller, Perný, Zelinka – Hron 3, Hanč, Horyna, Semerád, Václavek.
FC Mistři sportu – Ema team 2:5, Metelka, Suchý – M. Pecháček 3, Sluka, Bažant.
Matadors – Primaklima FS 5:7, Kukla a M. Pešek po 2, Jakl – Muller 3, J. Pitterle 2, Daněk, Petružálek.
FC Mistři sportu – TFT Pardubice 3:7, Metelka, L. Suchý, M. Suchý – J. Tesař 3, Koudelka 2, Řehák, Tichý.
Ideál Holidays – Městští hejsci FC 5:8, Jiří Jezdinský a Jaroslav Jezdinský po 2, Bezdíček – Maršálek a Wagner po 3, T. Chýle, Komárek.
Kapříci – FC Diko Rokytno 5:5, P. Polanecký 3, Michlian, Pecháček – Koliska 3, Fizek, Mikan.
FC Laguna – Ideál Holidays 10:2, Horyna 5, Rogovik 2, Hanč, Machala, Václavek – Formánek, Jaroslav Jezdinský.
Ema team – FC Diko Rokytno 7:4, M. Pecháček 2, R. Pecháček, Bartl, Bažant, Roman, Sluka – Mikan 2, Brokl, Fizek.
Zuřivá Tereza – Matadors 3:7, Jech 2, Douděra – Kukla 4, M. Pešek 2, Jakl.
TFT Pardubice – SK-EKO 9:3, Tichý 4, Haan a J. Tesař po 2, Koudelka – Šoltész 2, Kratochvíle.
Zuřivá Tereza – Městští hejsci FC 5:1, D. Bartaloš, Besedič, Douděra, Jech, Mašek – T. Chýle.
Kapříci – SK-EKO 6:4, P. Polanecký 3, Derner 2, V. Polanecký – Lukáč a Šoltész po 2.

1. FC Laguna 16 16 0 0  137:24⋌48
2. TFT Pardubice 16 13 1 2  96:53⋌40
3. Primaklima FS 16 12 1 3  111:56⋌37
4. Ema team 16   9 1 6  76:69⋌28
5. Městští hejsci 16   9 0 7  73:77⋌27
6. Zuřivá Tereza 16   8 2 6  65:70⋌26
7. Mistři sportu 16   6 1 9  48:77⋌19
8. Ideál Holidays 16   4 2 10  44:77⋌14
9. Matadors 16   3 3 10  38:72⋌12
10. SK-EKO 16   3 2 11  48:81⋌11
11. Kapříci 16   2 4 10  49:76⋌10
12. DiKo Rokytno 16   2 1 13  45:98⋌7

2. liga
AC Hektoři – Blefok 4:0, Mazura 2, Kosejk, Marek.
Bad Boys Rosice – FC Beercelona 4:2, Bohatý, Kožený, Paukovič, Procházka – Hanko, Kratochvíl.
OK Interiér – AC Hektoři 2:4, Kochan, J. Zavřel – Marek 2, Mazura, Svoboda.
Bad Boys Rosice – AK Dřeváci 2:7, Kožený 2 – Karela a J. Kotraš po 3, P. Kotraš.
Jets From Slovan – Xawax 5:8, J. Málek 3, Vrtáček 2 – Lorinc 3, Budescu 2, Antol, Rác, Tancoš.
SK Dubina – FK Psinek Danotix 8:4, Mucha 3, Kleiner 2, Formánek, Holéci, Pitra – Nedvěd 2, Češka, Dejdar.
Blefok – Jets From Slovan 5:0, kontumačně.
FC Beercelona – FK Psinek Danotix 5:2, Hanko a Kratochvíl po 2, Kosek – Dejdar 2.
Rohatý kolo Stéblová – OK Interiér 0:5, kontumačně.
AK Dřeváci – FC Kovomont 3:4, P. Kotraš, J. Kotraš, T. Puskás – Krejcar 2, Hývl, Klátil.
Rohatý kolo Stéblová – Xawax 0:5, kontumačně.
SK Dubina – FC Kovomont 2:5, Pitra 2 – Macek 2, Hývl, Klapka, Krejcar.

1. FC Beercelona 16 10 1 5 86:51⋌31
2. FK Psinek 16 10 1 5 71:57⋌31
3. AC Hektoři 16   9 3 4 49:37⋌30
4. B. B. Rosice 16   9 1 6 55:58⋌28
5. J. F. Slovan 16    8 3 5 92:72⋌27
6. FK Kovomont 16   8 2 6 65:48⋌26
7. AK Dřeváci 16   7 1 8 79:61⋌22
8. SK Dubina 16   6 4 6 61:52⋌22
9. Xawax 16   7 0 9 64:79⋌21
10. Blefok 16   6 2 8 71:68⋌20
11. OK Interiér 16   4 4 8 40:53⋌16
12.R. K. Stéblová 16   1 0 15 15:112⋌3