Pomineme-li restaurace či „obývák arény“ v teple domovů, tak se k této události přímo vybízí velkoplošné projekce uprostřed obou měst.
Brno kvůli mnohatisícovému zájmu přesahujícímu kapacitu hokejové haly chystá na náměstí Svobody instalovat dvě obří obrazovky. Na nich by měli diváci vidět nejen zápasy hrané v Pardubicích, ale také ty domácí.

Pardubice v tomto ohledu za svým finálovým soupeřem zatím trochu pokulhávají. O velkoplošné projekci ve městě se ještě nerozhodlo. „My jsme se o tom pochopitelně bavili. Nejvíce se k tomuto účelu nabízí obří obrazovka nad hlavním vstupem do ČEZ Areny. Momentálně je to ale v rukou Městského rozvojového fondu, který je majitelem arény. Ten to musí povolit a dojednat. Jeho šéf Martin Charvát se k tomu ale zatím nevyjádřil,“ řekl Pardubickému deníku mluvčí magistrátu Ondřej Tušl.

Na „Pernštýňáku“ projekce asi nebude

Podle něj se ovšem nechystá žádná velkoplošná projekce na Pernštýnském náměstí, jak tomu bylo v minulosti.  
„Zatím jsme se pro jistotu nebavili ani o případných oslavách, kdyby to dopadlo. Abychom to nezakřikli…,“ dodal s úsměvem Ondřej Tušl. „Kdyby to ale postupem času začalo na úspěch vypadat, tak bychom se tím určitě zabývali,“ dodal.