Své „ano“ v pátek na pardubickém zámku řekla vítězka České Miss 2009 Iveta Lutovská svému snoubenci, podnikateli Jaroslavu Vítovi.
„Necítím se nijak jinak, jsem šťastná a to, jestli jsem vdaná nebo ne, na tom nic nemění. Změním si příjmení, což mi bude dělat problémy. Když jsem se podepisovala, tak jsem zjistila, že mi to nejde. Ale na to si zvyknu. Zatím jde všechno podle plánu,“ prozradila své pocity po obřadu Iveta Vítová.
V uších měla nevěsta perličky, které podle pověry přináší smůlu. „V tomhle případě nosí štěstí a zároveň je to něco nového od mé kamarádky, takže je to vlastně něco, co má na sobě nevěsta mít,“ vysvětlila novomanželka.

„Obřad byl hezký, ale byl jsem nervózní. Celý den nic, ale v tu chvíli to přišlo. Byl jsem nervózní z toho, jak se to bude celé konat. Na kuráž jsem si dal se svědkem panáka. Ano jsem si před zrcadlem netrénoval, ale ze srandy jsem si to doma asi třikrát zkusil,“ smál se ženich Jaroslav Vít.

Na prstýnky si nechali vyrýt svá jména a datum svatby. Hodně štěstí a zdraví jim popřála spousta hvězd, mezi kterými byl například Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Václav „Noid“ Bárta nebo Pavel Cejnar. Svědkem se stal Michal Novotný, který hrál mimo jiné v Redakci nebo v Ordinaci v růžové zahradě.

„Obřad byl moc hezký, i když nikdy jsem nezažil špatný obřad. Iveta vůbec nervózní nebyla, nejvíce nervózní byla asi paní matrikářka. Slzičky jsem si zakázal,“ řekl se smíchem Novotný.

Novomanželům popřál zdraví, lásku a štěstí. „Hlavně, ať jsou zdraví,“ dodal herec Michal Novotný.
Po obřadu se svatebčané přesunuli do pardubické restaurace U Čápa.

(len)