Hokejová podívaná byla v prvních dvou třetinách na góly opatrná, ale pokaždé skóre končilo ve prospěch strážníků. Poslední třetina přinesla gólovou smršť  s konečným výsledkem 7:3 pro městskou policii.  Sportovní zážitek  podtrhl i skvělý komentář v podání Václava Pilného. Strážníci si tak po loňské prohře mohli užít vítězné ovace. Ty největší ale stejně patřily malé Elišce a její rodině, které jsme přímo na ledové ploše předali šek. Tato částka brzy najde využití, protože rodina teď potřebuje Elišku vybavit počítačem se speciálním komunikačním programem, to aby Eliška zvládla výuku ve speciální základní škole, a další potřebnou pomůckou jsou i speciální dynamické ortézy na nohy s hydraulikou za 150 000 Kč.

Tým strážníků i malou Elišku od prvního ročníku podporuje  na dálku městská policie Hodonín, kde mezi sebou strážníci vybrali krásných 11 000 Kč. 

Spojení sil strážníků i záchranářů se letos opět povedlo. Přátelskou atmosféru v pardubické Enteria aréně doplnil pocit štěstí z vybrané částky, která pomůže tam, kde je zapotřebí. Děkujeme všem, kteří podpořili malou Elišku i nápad a realizaci tohoto druhého benefičního utkání. Velmi si této pomoci vážíme.