Pondělí 27. září
V ČEZ Areně měla neveřejnou generálku skupina Chinaski, která se zde chystala na velkolepě pojaté celorepublikové turné po halách. Pro zranění zpěváka Michala Malátného se však pardubický koncert odehraje až ve středu 27. října.

Úterý 28. září
Žáci pardubického SOU plynárenského vyhráli II. ročník celostátního setkání učňovského roku nazvané Machři roku, do kterého se zapojilo 70 středních škol z celé České republiky.

Středa 29. září
Na šesti fakultách pardubické univerzity oficiálně začal nový akademický rok. Do bakalářských programů se zapsalo 3400 studentů prvních ročníků.

Čtvrtek 30. září
V ulici S. K. Neumanna byl otevřen obchodní dům Kaufland, který je druhý ve městě. První už funguje v Bělehradské ulici.

Pátek 1. října
Před zaplněnou ČEZ Arenou na společném koncertu vystoupili Karel Gott a Eva Urbanová. Odstartovali tak společné podzimní turné, které se koná po dvanácti letech.

Sobota 2. října
I odborných rad se dostalo návštěvníkům okresní výstavy ovoce, zeleniny a květin Zahrádkářská Bohdaneč, která se konala ve zdejší sokolovně.

Neděle 3. října
62. ročník Zlaté přilby města Pardubice vyhrál na plochodrážním stadionu ve Svítkově Dán Nicki Pedersen. Nejlepším českým jezdcem byl Pardubák Aleš Dryml. Skončil sedmý.