"Opilá žena zaměstnala záchranné složky, hledaly ji dokonce i pod hladinou "Půl hodiny do půlnoci. Hasiči, strážníci i policisté hledali ve slepém rameni Labe u Bajkalu v Pardubicích a jeho okolí ženu, která tam měla spadnout do vody. Hlídka strážníků byla shodou okolností nedaleko a na místo dorazila první a oznámení potvrdila," uvedl mluvčí městských strážníků Jiří Sejkora.

Tragicky skončil náraz vozu do stromu u Červené Vody
Tragická nehoda u Červené Vody: Kriminálka hledá svědky nebo palubní kamery

Podezření měli důvodné. Na břehu totiž našli nejprve boty, na hladině pak mikinu. Další hledání ze břehu ale už nic nového nepřineslo, a tak se pod hladinu vydal potápěč hasičů.

"Pátrání nakonec skončilo šťastně. Hlídka Policie České republiky naštěstí našla ženu na lavičce v (sousední - pozn. red.) Lonkově ulici. Živou, mokrou a opilou," dodal mluvčí.

Pátrání nakonec skončilo šťastně. Hlídka Policie České republiky naštěstí našla ženu na lavičce v Lonkově ulici. Živou, mokrou a opilou…Pátrání nakonec skončilo šťastně. Hlídka Policie České republiky naštěstí našla ženu na lavičce v Lonkově ulici. Živou, mokrou a opilou…Zdroj: MP Pardubice