O novém Paláci Pardubice se v poslední době šířily městem nejrůznější fámy a „zaručené zprávy“.

„Slyšela jsem, že se prý má na delší dobu zavřít, protože jim tam na řadě míst teče a je tu poničená dlažba,“ přišla si „novinu“ ověřit do redakce jedna ze čtenářek Deníku.

„Už se ta šuškanda donesla i k nám do obchodu, tak jsem se šla zeptat přímo mého šéfa a ten mi řekl, že o ničem takovém, že by se Palác měl zavírat, nemá žádné zprávy,“ konstatovala jedna z prodavaček přímo v Paláci.

Průběžné opravy

„Nevím, kde se ty fámy berou, ale znovu opakuji, že jsme nikdy neuvažovali o tom, že bychom Palác po jeho otevření zavírali,“ uvedl marketingový manažer Paláce Pardubice Radek Toman.
„Určité provozní nedostatky, které se tu vyskytly, se průběžně opravily. Rozhodně nebyly nad rámec těch, které se u tak velké stavby objevují téměř vždycky,“ nechal se slyšet Radek Toman.

„K žádným nenadálým nebo snad havarijním situacím nedochází, nedocházelo a věřím, že ani docházet nebude,“ poznamenal marketingový manažer Paláce Pardubice. „Svědčí o tom ostatně i fakt, že máme neustále otevřeno,“ podotkl Radek Toman.

Chystají různé akce

„Naopak počítáme s tím, že od 13. ledna bychom tu rádi pořádali také různé programy pro rodiny s dětmi. Hned na úvod plánujeme workshop, kde by si mohli zájemci sami ozdobit perník. Na 15. ledna plánujeme show s Bořkem Stavitelem určenou hlavně pro nejmenší,“ sdělil marketingový manažer Paláce.

O den později by pak podle jeho slov mělo dojít rovněž k otevření druhého pardubického multikina – Cinema City, které má mít osm sálů.