Už samotný fakt, že po dvanácti letech bojuje pardubický klub o titul, rozpálil fanoušky v Hockeytownu na nejvyšší úroveň. A Dynamo ještě přiloží pod kotel. Před úvodními finálovými boji nabídne zábavu přímo před enteria arenou.

„Oběma zápasům bude předcházet Fanfest před hlavním vchodem do enteria areny, který začne vždy tři hodiny před úvodním buly, tedy v 15 hodin. Těšit se můžete na autogramiádu bývalých úspěšných hráčů Dynama i národního týmu. Během dvou dnů se v podepisování prostřídají Dušan Salfický, Tomáš Rolinek, Jan Levinský, František Musil, Petr Čáslava a Jan Snopek. Autogramiáda začne v úterý i ve středu v 16 hodin,“ uvedlo Dynamo na svých stránkách.

Hradecká primátorka oblékla pardubický dres.
Sázka je sázka. Hradecká primátorka oblékla pardubický hokejový dres

Novinkou na Fanfestu bude Airbrush zóna. Před zápasy si budou moci zájemci nechat dočasně vytetovat logo finále play off.

„Budete si v úterý moci na vlastní kůži vyzkoušet virtuální realitu, pomocí které se dostanete do herního dění jako brankář v playoff. Unikátní technologie, kterou využívají i brankáři NHL, umožní díky virtuální realitě zažít okamžiky, které si profesionálové odnášejí z těch nejdůležitějších zápasů,“ vzkázali organizátoři.

Pro všechny fanoušky bude přichystána hokejová střelnice a soutěžícímu s nejtvrdší střelou bude o komerční přestávce předán podepsaný dres a voucher na sázku zdarma ve výši 5 000 Kč. Soutěž je určena pouze pro starší 18 let.

Zásah hasičů proti fanouškům Českých Budějovic.
Zasahující hasič proti fanouškům měl nadýchat. Není to pravda, zní z klubu

Posílena bude distribuce piva, aby byl odbyt co nejplynulejší. Catering bude otevřený i v přestávkách obou zápasů. Dále si na Fanfestu mohou zájemci zahrát Stiga hokej a nechat si na svůj obličej namalovat červenobílé barvy.

Na místě budou k dispozici mobilní toalety.

Mohlo by vás zajímat: 700 lidí v Pardubicích cvičilo reakci na útok se zbraní

Zdroj: Čížková Nikola