Vědomostní soutěže mají svůj fenomén v podobě televizního pořadu Na lovu a jeho hlavní tváře Doktora Vševěda. O tom, který tým bude podobně dobrý jako on, rozhodne za necelých sto dnů Mistrovství České republiky v Hospodském kvízu v Pardubicích. To bude hostit místní aréna 11. až 14. července.

„Mistrovství České republiky v Hospodském kvízu je akce pro všechny nadšené hráče kvízu, kterým nestačí 56 otázek a chtějí se potkat a poměřit své znalosti s týmy z celé republiky. Sedmý ročník bude poprvé čtyřdenní,“ uvádějí organizátoři na svých stránkách www.mistrikvizu.cz, kde je také možné vlastní tým zaregistrovat. V současné době jich je přihlášených 115.

V areálu pardubické nemocnice se otevřel nový supermoderní pavilon. Centrální urgentní příjem za 2,4 miliardy korun má 11 operačních sálů, 250 lůžek. Jak to však bude s personálem?
Krize v pardubické nemocnici. Výpovědi lékařů pacienty neohrozí, zní od vedení

„Během pátku, soboty a neděle se soutěžící mohou těšit na čtyři všeobecné kvízy, jejichž výsledky se budou sčítat.  Týmy odměníme jak dle celkového pořadí, tak i po každém kvízu. Připraven bude bohatý doprovodný program v duchu Pijte s rozumem. Čtvrteční večer se do celkových výsledků nepočítá a kromě kvízu se zaměříme na individuální vědomostní a dovednostní soutěže,“ dodávají pořadatelé.

Mohlo by vás zajímat: Další dopravní omezení pro Pardubice: Oprava čtyřpruhu na I/37 překvapila řidiče

Zdroj: Nikola Čížková