Videoklip s názvem Someone You Loved Short Film umístili tvůrci na kanál Youtube. Klavírní doprovod je průvodcem příběhu, který mapuje vztah dvou mladých lidí. Upozornit má na nástrahy partnerského života i možnosti, jak jim čelit.

„Rozvodovost v České republice se dle dat ČSÚ pohybuje kolem 40%, a proto jsme se rozhodli použít náš klip na dobrou věc a to v podobě osvěty možné prevence ve formě párové terapie nebo manželského poradenství. Věříme, že správnou a včasnou komunikací s odborníkem lze rozpadu vztahu předejít, a proto chceme, aby se o tom lidé dozvěděli,“ uvedli tvůrci v popisku pod klipem.

Východočeské divadlo Pardubice nastudovalo hru Ödöna von Horvátha Don Juan se vrací z války. V režii Martina Františáka se v hlavní roli představí Jan Musil. Hru divadlo poprvé uvede v sobotu 4. května.
Premiéra v Pardubicích: Don Juan se v divadle vydává hledat svou první lásku

Příběh vypráví o milostném vztahu mladého páru. O krásných momentech co v minulosti prožili, ale také o chybách, které se jim staly. Popisuje proměnu muže, který nebyl vyzrálý, choval se ke své dívce chladně a povrchně. Nakonec o ni i přišel.

Musel se nad sebou zamyslet, objevit co skutečně chce. Díky touze po lásce a smíření došel klidu. Nakonec se polepší a příběh dostane kouzelný závěr.

Jan Antoch patří mezi nejvěrnější fanoušky Dynama.
Jeden z nejvěrnějších fanoušků Dynama nevynechá žádný domácí zápas

Tvůrci také ve svém vzkazu upozorňují na to, že služby Manželských a rodinných poraden jsou u nás poskytovány bezplatně.

Hlavní role ztvárnili Jiří a Marie Hubálkovi. Za celým projektem pak stojí Marek Václavík, který obstaral nejen hudební doprovod, ale také působil jako producent, scénárista i režisér.

Mohlo by vás zajímat: Hasiči na Pardubicku zachránili srnečka. Dojemně se s nimi rozloučil

Zdroj: HZS Pardubického kraje