Herci totiž v pořadu vystupují sami za sebe a se zástupci z řad publika hrají společenskou hru na motivy notoricky známé deskové hry. „Tentokrát budou mít diváci možnost změřit své síly s herci Veronikou Malou nebo Alexandrem Postlerem. Akce začíná v 19 hodin na Malé scéně ve dvoře, která bude opět připomínat komorní literární kavárnu s možností konzumace občerstvení,“ uvedl mluvčí divadla Radek Smetana.

Zájemci o účast v soutěži se mohou registrovat u autorky a moderátorky programu, dramaturgyně Anny Hlaváčkové na e-mailové adrese hlavackova@vcd.cz, ostatní mohou Hru sledovat z pohodlí svých míst. Na soutěžící čekají odměny a pro výherce je připravena cena v podobě voucheru pro dvě osoby na libovolné představení z repertoáru Východočeského divadla.

„Než se pustíme do samotné hry, zahřejeme se besedou s herci. Povídat si budeme především na téma hry a her, do kterého je ale možné zahrnout i herectví, hry divadelní, a když se to vezme kolem a kolem, i ty životní,“ řekla dramaturgyně Anna Hlaváčková.