"Lídrem pirátské kandidátky je předseda krajského sdružení a zastupitel Chrudimi Daniel Lebduška. Vystudoval Karlovu Univerzitu a od roku 2013 působí na různých pozicích v marketingu," oznámil vedoucí mediálního odboru Pirátů pro Pardubický kraj Martin Saifrt.

Dvojkou na kandidátce se stal Filip Mezera, který pracuje jako datový analytik v oblasti financí a je zastupitelem v Sezemicích. Na třetím místě piráti zvolili IT specialistu, zastupitele obce Radhošť a soukromého zemědělce Andreje Ramašeuského. Čtyřkou pirátské kandidátky je svitavská zastupitelka a učitelka Líba Vévodová. První pětku uzavírá IT analytik a českotřebovský zastupitel Jiří Ducháček.

Další v pořadí je pardubická zastupitelka věnující se sociální oblasti a kultuře Lenka Španihelová. Další ženou je Andrea Linhartová, jež se zabývá zejména zdravotnictvím. Následuje Jaroslav Lainz, speciální pedagog, který pracuje se žáky s výchovnými problémy. Devítičlenné čelo pirátské kandidátky uzavírá Matěj Karas, odborník v oblasti koordinace sociálních služeb a meziresortní spolupráce.

Policejní páska - Policejní páska, místo činu - ilustrační foto.
Na ubytovně leželi dva mrtví muži, zemřeli násilnou smrtí