„Na velikonoční víkend, tj. do čtvrtka 28. března 19:00 (jeden pruh), od 29.3. 0:30 (kompletní uzávěra) až do úterý 2. dubna 3:30, plánuje Ředitelství silnic a dálnic v rámci prací na severovýchodním obchvatu města, z důvodu havarijního stavu mostu přes Brozanský potok, výstavbu provizorního mostku. Z tohoto důvodu bude úplně uzavřena část ulice Poděbradská v úseku mezi okružní křižovatkou u Globusu a mimoúrovňovou křižovatkou Ohrazenice. Obchodní centrum Globus bude v provozu po celou dobu uzavírky,“ uvedlo ŘSD.

Ve čtvrtek 28.3.2024 večer začala velikonoční uzavírka Poděbradské ulice v PardubicíchVe čtvrtek 28.3.2024 večer začala velikonoční uzavírka Poděbradské ulice v PardubicíchZdroj: Michal Žampach

Dělníci v tuto chvíli odfrézovávají asfaltový kryt na mostovce a okolo 19. hodiny uzavřeli oba směry, jak z centra, tak i ze směru od Semtína, což některým řidičům začalo způsobovat potíže.

„Chápu, že se to musí opravit, ale uzavřít se to mělo až v noci a ne teď. Kudy teď mám vlastně jet na Bohdaneč,“ postěžovala si jedna z řidiček mířící z centra.

Mohlo by vás zajímat: Řidiči pozor: Pardubice se chystají na víkendovou uzavírku i opravu čtyřpruhu

Zdroj: Čížková Nikola