Za měsíc by totiž měli odletět na Floridu společně s představiteli klubu i jeho nejvýznamější partneři a někteří z řad politiků.
Z loňské akce, z níž následně propukl skandál, který se dostal až na policejní stoly, se však nyní klub poučil. Nechce prý už komukoliv zavdat příčiny, aby jej opět pranýřoval.

„My jsme z toho skandál neudělali, ale každopádně je nyní v ceně, kterou si každý účastník uhradí sám, všechno. Tedy letenky, ubytování v hotelu, snídaně, vstupy na hokej a další věci,“ řekl Pardubickému deníku prezident klubu Ondřej Heřman. Podle něj byla původní cena nakalkulována na 60 tisíc korun na osobu. „Zájem o tuto akci je veliký, a tak jsme dostali množstevní slevu na letenky i na hotel. Celková cena na jednoho tedy o deset tisíc klesla,“ upřesnil Ondřej Heřman.

Klub na tento zájezd pozval několik desítek svých nejvýznamnějších partnerů a také některé politiky.
Zcela odlišné pocity však z této akce mají někteří jiní politici. Pochopitelně ti, co se výletu neúčastní. „Překvapilo mě, že po tom, co se kvůli této akci dělo loni, klub uspořádal stejný výlet. Kdyby klub pozval jen své sponzory, asi by vše bylo v pořádku. Účast politiků však už může být vůči klubu nějakým způsobem zavazující. A to i přesto, že si všechno údajně hradí sami. Myslet si o tom mohu cokoliv, ale samozřejmě žádnou nekalost nedokážu,“ řekl Pardubickému deníku zastupitel za ČSSD Jindřich Tauber.

„Dokud bude město vlastnit třetinu akcií klubu, je slušnost zástupce města na podobné akce zvát,“ reagoval Ondřej Heřman. Podle něj je akcí hokejového klubu do roka pět až šest. „Tahle je ale pochopitelně největší a nejzajímavější. Pokud děláme pro přátele a sponzory charitativní turnaje v golfu či fotbale, pro některá média to zajímavé není,“ zlobí se.