VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Předvolební inventura v Sezemicích

Sezemice - Obchvat Sezemic nepostavili kvůli zeleným aktivistům. Odpovídá Bohuslav Kopecký, starosta za SNK – Nezávislí kandidáti města Sezemice.

7.10.2010
SDÍLEJ:

Bohuslav Kopecký (vpravo), starosta sezemicFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

1. Za co vás spoluobčané za uplynulé volební období určitě pochválí?
Dobudování kanalizace ve dvou třetinách města Sezemice a následné úpravy komunikací a chodníků, včetně ozelenění Sezemic. Ve Velkých i Malých Kolodějích za dobudování kanalizace a cyklostezky. Poté také za odstranění havárie mostu v Kladině a zároveň i mostu ve Velkých Kolodějích. Podařilo se nám pro školku v Sezemicích navýšit 43 míst pro děti, pro které nebylo umístění. Chtěl bych touto cestou poděkovat občanům za vzorné třídění odpadu, které přináší obci své ovoce.

2. Na co jste hrdý sám?
Na všechny akce pro občany města, které se zdárně dotáhly do úplného konce. Ne vždy to však byla procházka „růžovým sadem“. Některé akce byly financovány nebo spolufinancovány z dotačních titulů, na které jsme obdrželi finanční prostředky ze státního rozpočtu a evropských fondů.

3. Které plány a záměry zůstaly jen na papíře, co se ve vašem městě tak úplně nepovedlo?
Uskutečnění obchvatu města Sezemice, i když máme vyjádření EIA (vliv stavby na životní prostředí) od roku 2000. Tato akce není zrealizovaná díky zeleným aktivistům. Na papíře zůstal také projekt bioplynové stanice. V současné době je ukončeno řízení EIA a následně se bude obci stavba povolovat v územním řízení.

4. Na co by se nové zastupitelstvo mělo zaměřit úplně nejdříve, kde obec takzvaně tlačí bota?
Na dotažení obchvatu města Sezemice do konce, dobudování sítě cyklostezek, bioplynovou stanici, třetí etapu kanalizace města Sezemice a dokončení rekonstrukce tělocvičny Základní školy Sezemice.

7.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Skauti z Brna přivezli v neděli ráno do Pardubic Betlémské světlo.
7

OBRAZEM: Betlémské světlo doputovalo na východ Čech

Basketbalové utkání Kooperativy NBL mezi BK JIP Pardubice (v bíločerném) a Basket Fio banka Jindřichův Hradec (v modrém) v pardubické hale na Dašické.
21

Podruhé v týdnu „vybrali“ Fio banku. Lup byl poloviční

OBRAZEM: Nově narozená miminka z Pardubicka

Pardubice - Díky vstřícnosti pardubické porodnice vám dnes na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších Pardubáků.

Na Štědrý den se bude zpívat

Pardubicko – Na Štědrý den, který letos připadá na neděli, není nutné sedět doma. Na Pardubicku se chystá celá řada akcí.

I devadesát dětí z chudých rodin čeká, že dostanou dárek

Pardubice – Vloni sháněla Oblastní charita Pardubice dárek pro děti z padesáti chudých rodin. Letos už má v péči ohrožených rodin devadesát a další dárky by uvítala pro více než 50 dětí, kterým pomáhá na Chrudimsku.

Starý Mateřov? Poctivost zlepšila kvalitu tréninků

/FOTBALOVÁ HODNOCENÍ/ Překročená meta, ale… SK Starý Mateřov se v nejnižší krajské soutěži už zabydlel. A zejména v domácím prostředí nahání soupeřům hrůzu. Asistent trenéra MARTIN MEDUNA, si ale uvědomuje, že postavení i bodový zisk jeho týmu mohl být lepší.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT