Tři výhry a jediná prohra. To je účet zástupců z Pardubicka v I.A třídě.

Sokol Staré Hradiště – Sp. Slatiňany 2:1 (1:1)

Branky: 16. Götz, 65. Vykoukal – 21. Dostál. Rozhodčí: Mrázek (Chroustovice). ŽK: 1:3. Diváků: 120. Poločas 1:1. Staré Hradiště: Bílek – Pitterle, Deutsch, Hejhal – Kostka – Vykoukal, Urbanec, Bakule, Smutný – Tesner, Götz (83. Kouba).

Hosté se ve 21. ujali vedení po brejkové akci Dostála – 0:1. Domácí do poločasu skóre srovnali. To Deutsch vyslal dlouhý pas na Tesnera, ten posunul míč na Götze, který vzápětí vymetl šibenici – 1:1. V 65. minutě po centru Smutného na dvakrát se prosadil Vykoukal – 2:1. V 78. min. pálil z trestného kopu nebezpečně Tesner a závěrečnou šanci Bakuleho zázračně zneškodnil gólman hostí Procházka.

Přelouč - Litomyšl 2:1 (0:1).

Branky: 81. Koch, 90. Janecký (pen.) - 25. Holec. Přelouč: Poříz - Váša (58. Machačný), Dušek, Hladík, Heřmánek - Novák (43. Štajner), Novotný, Ulrych, Janecký - Koch, Hataš (46. Cichra).

Po počátečním oťukávání šli do vedení hosté. Po zmatcích v přeloučské obraně se prosadil Holec. Hostím patřil i závěr první půle, ale Poříz svůj tým výrazně podržel. Po změně stran domácí usilovali o vyrovnání, ale o všem rozhodl až závěr. Devět minut před koncem chyboval gólman Křemenák – a Koch vyrovnal. V poslední minutě sudí hostím odpustil penaltu. Ve třetí minutě nastavení po faulu na Kocha proměnil Janecký penaltu a domácí slavili vítězství 2:1.

Načešice – Valy 2:5 (2:3).

Branky: 36. M. Jirásek z pen., 44. Chudomel - 21. a 91. M. Bažant, 1. Kutílek, 25. vlastní (Strouhal), 82. Kubát. Rozhodčí: Adamský. ŽK: 4:1. Diváci 110. Valy: Skalický – Půlpán, Kačírek, Jeřábek, Veselý – Mzyk (58. Hačko) – V. Bažant, Kutílek (73. Vašíček, Kolman – Kubát (88. Petrlík), M. Bažant.

Neskončila ještě ani první minuta a už Mezilesí prohrávalo 0:1 po nekoncentrovanosti celé obrany. Tento moment ovlivnil další průběh první půle. Domácí tým s děravou obranou kupil hodně chyb a byl za to potrestán dalšímu dvěma brankami v rozmezí čtyř minut. Ve 36. minutě fauloval hostující brankář M. Jiráska a sám postižený penaltu proměnil. Ve 44. min. Chudomel snížil na rozdíl jediné branky. V 77. min. sudí neuznal domácím gól (po srážce s gólmanem byla již hra přerušena) a rozhozené Načešice inkasovaly další dva góly.

Dolní Újezd – Moravany 2:0 (1:0).

Branky: 15. Svoboda, 72. Vomáčka. Sestava – Moravany: Ruml – Veselý, Kubík, Záleský, Křenek – Imramovský, Lukas, Půlpán – Houžvíček, Hynek, Kříž. Střídali: Madák, Kulhánek, Rataj. Hosté byli tvořivější, ale střelecky se neprosadili. Po vyloučení Veselého bylo po nadějích…