Akce je však určena široké veřejnosti včetně dětí a zástupců něžného pohlaví. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet mimo jiné rozborku a sborku českého samopalu vz. 58, který je důvěrně znám několika generacím našich vojáků a jenž je ve výzbroji naší armády dodnes.

Sobotní Tank Power Show nabídne lidem nejen jízdy a ukázku obrněné techniky, ale i běh s plnou polní či paintball v terénu. K dispozici bude lanové centrum s dvanáctimetrovou věží či stopadesátimetrovou lanovkou přes vodní plochu. Občerstvení se bude nacházet – jak jinak – stylově ve vojenském stanu.

Adrenalinový areál, který byl otevřen počátkem letošního roku, je jinak k dispozici od jara do podzimu. Vlastní jej společnost Excalibur, která obchoduje s vojenskou technikou a výstrojí. Podle manažera outdoorových a cateringových služeb Daniela Matyáše je Tank Power nejvíce využíván klienty z firem, které si nechávají připravit akci pro své zaměstnance na klíč. Zatím tudy prošly řádově stovky lidí, v loňském zaváděcím ročníku zde prodělalo „vojenskou“ akci i hokejové mužstvo HC Moeller Pardubice.

Jízda vojenskou technikou není nic laciného. Například půlhodina strávená za řízením BVP 1 vyjde člověka na 5 800 korun. Během sobotní ukázkové akce jsou však připraveny jízdy za ceny podstatně nižší. Deset minut za sedm set korun.