Hlásit se do soutěže Hubněte s Deníkem můžete právě teď. Pardubický deník ve spolupráci s fitness studiem Contours vyhlašuje druhé kolo hubnoucí soutěže.

Všechny ženy, které touží po fyzické, psychické či kondiční změně, se mohou hlásit do pondělí 14. října. Své fotografie spolu se jménem, telefonem, heslem: Contours a správnou odpovědí na otázku: „Jaké jsou dominantní barvy fitness studia Contours v Pardubicích?", posílejte na e-mail martina.vosahlova@denik.cz .

Cvičení s trenérem

Pro tři výherkyně je připraven kruhový trénink s posilovacími stroji speciálně sestavenými pro ženy a aerobní stanoviště. Mají pozitivní a negativní rezistenci pro dosažení maximálního efektu cvičení. Celková doba cvičení je 30 minut. Každé cvičení se uskuteční s trenérem. Před samotným tréninkem předchází individuální konzultace a ukázka stanovišť.

Kruhovým tréninkem už prošla také výherkyně prvního kola Barbora Pulpitová. „Myslím si, že cvičení je skvělé. Je dobré, že vždy je tam se mnou trenérka, která poradí, ukáže, když cvičím špatně, jak se to dělá správně. Navíc mohu docházet, jak se mi to hodí, sama si mohu rozvrhnout, kdy přijdu," řekla Barbora Pulpitová.

„Jsem moc spokojená se cvičením i trenérkami. Cítím se lépe po fyzické a k mé radosti i psychické stránce. Typ tohoto cvičení je opravdu přijatelný pro všechny ženy, hlavně starší ročníky, kterým to určitě neublíží," sdělila své dojmy ze cvičení vítězka Zdena Venclíková.

„Líbí se mi tento typ cvičení také kvůli tomu, že necvičím jen jednu partii, ale střídají se, cvičení je tedy rozmanité. Cviky se navíc dají ztěžovat, přidávat závaží," dodala Barbora Pulpitová.